همه دسته بندی ها

نمایه شرکت

شرکت شانتو چانجیا is one of the main textile and apparel exporters in Shantou. Founded in 1998, it specializes in the production and export of men's and women's underwear and sells them all over the world. At present, our company produces a series of various women's underwear, including: bras, خلاصه, thongs, camisoles, shorts, corsets, bodysuits, shapewear series, the products are cut&sew, seamless and bonded items, etc. Men's underwear: boxers, briefs, functional shapewear. Sleeping wear and casual garments are also our main products.

شرکت ما به عنوان شرکتی که سال‌ها در تجارت خارجی و صادرات فعالیت می‌کند، تلاش می‌کند تا محصولات جدیدی را با مزایای کارخانه‌های خود توسعه دهد و عناصر جدیدی را به محصولات اصلی اضافه کند تا با روند مد هماهنگ باشد.

به منظور اطمینان از تحویل دقیق و کیفیت محصول، شرکت ما یک سیستم مدیریت کیفیت کامل و بالغ را فرموله کرده و به شدت آن را اجرا کرده است.

در 25 سال گذشته، شرکت ما روابط تجاری پایداری با مشتریان زیادی در سراسر جهان برقرار کرده است و حجم تجارت به طور پیوسته در حال رشد است. شرکت ما دارای دو کارخانه فرعی کاملاً تحت مالکیت با ظرفیت تولید سالانه 8 میلیون قطعه لباس زیر است. در این منطقه، ما با بسیاری از تولیدکنندگان رابطه نزدیک عرضه و تقاضا برقرار کرده ایم تا قیمت های رقابتی تری را به مشتریان ارائه دهیم.

ما صمیمانه امیدواریم که یک رابطه تجاری برد-برد با دوستان در داخل و خارج از کشور ایجاد کنیم، اجازه دهید دست در دست هم با هم کار کنیم!

دسته بندی های داغ